فارسی  English (UK)

SYNA FIBER

محصولات

 

1.    الیاف سالید :
تمامی الیاف تولیدی با ظرافت بیشتر از 2 دنیر در طول برشهای متفاوت درمحدوده ی (124-25) میلیمتر در این بخش قرار میگیرند. این الیاف بصورت خودرنگ و رنگی به بازار عرضه میشود و در صنایع مختلفی نظیر کفپوش، فرش، موکت، پتو، ایزوگام، لایی و ژئوتکستایل و صنایع مشابه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

2.    الیاف کتان تایپ :
این نوع الیاف در صنایع ریسندگی نخ برای تولید البسه صنعتی و غیر صنعتی، پوشاک، تولید نخهای چله تار و پود فرش، فیلترسازی های حساس و صنایع مشابه بکار برده میشوند.

3.    الیاف کتان تایپ هایتناسیتی :
تمامی الیاف کتان نوع تایپ با استحکام تا حد پارگی بالاتر از 6.50 سانتی نیوتن بردسی تکس و با طول برشهای مشابه با الیاف کتان تایپ در این گروه قرار دارند. این نوع الیاف در صنایع ریسندگی نخ برای پوشاک صنعتی و غیر صنعتی و صنایع دفاعی – نظامی کاربرد وسیعی دارند . از مهمترین خصوصیات دیگر این نوع الیاف میتوان به کاهش ازدیاد طول تا حد پارگی و جمع شدگی اشاره نمود.

4.    الیاف هالو:
تمامی الیاف سیلیکونی یا غیر سیلیکونی تولیدی با ظرافت (15-3) دنیر، که عمدتآ با دنیرهای 7 و 15 تولید میشود در این گروه قرار میگیرند . این نوع الیاف با طول برش (100-25) میلیمتر در صنایع خواب، پرکنی و صنایع فانتزی نظیر عروسک سازی و ... بکار برده میشود.

5.    تیشو روفینگ:
تیشو روفینگ یکی از مواد اولیه اصلی ساخت عایق های زطوبتی می باشد که نقش نگهدارنده و تقویت کتتده در این نوع محصولات را ایفا می کند. از مشخصه های اصلی و مهم این محصول می توان به مقاومت کششی بالا، مقاومت در برابر خوردگی و جذب قیر بالا اشاره نمود.

6.    تیشو رپینگ:

تیشوی عایق کاری لوله های انتقال مایعات از پرمصرف ترین و مهمترین مواد برای مقاوم سازی پوشش های لوله های فلزی در انتقال گاز، نفت و آب در برابر خوردگی می باشد. از مهمترین خواص آن می توان به مقاومت کششی بالا، انعطاف پذیری مناسب، ضخامت یکنواخت در طول تیشو و مقاومت در برابر پوسیدگی اشاره کرد.

7.    تیشو پردازش سطوح:

تیشو پردازش سطوح در لایه های بیرونی و درونی FRP و کف پوش ها به کار می رود. توزیع یکنواخت الیاف، جذب بایندر کم، اشباع سریع از رزین، سطح لطیفو شکل گیری آسان، قابلیت بالا بردن کشش بیرونی، بالا بردن مقاومت در برابر فشار، یکنواخت کردن سطوجح بیرونی و بالا بردن مقاومت در برابر خوردگی از خصوصیات بارز این محصول است.

8.    مت سوزنی:

این محصول قابل استفاده در فرآیند تولید به روش دستی hand lay-up، قالب سازی فشاری و دیگر فرآیند های فشار پایین است. همچنین مناسب برای تکنیک قالب سازی تک محور و چند محور نیز می باشد. مصرف عمده این محصول در صنعت کامپوزیت است. بدنه فطعات وسایل حمل و نقل هوایی، جاده ای و دریایی، مخازن و سیلوها، انواع صفحات محافظ، مبلمان شهری، برجهای خنک کننده، مصالح، تجهیزات ورزشی و سازه های ساختمان عمده مصارف ایم محصول می باشند.

9.    بافت حصیری:

بافت الیاف شیشه برای ساخت قطعات مکانیکی استحکامی به منظور رسیدن به بهترین نتیجه در پلی استر، وینیل استر و دیگر سیستم های رزینی با عملکرد بالا استفاده می شود. برای قطعاتی که احتیاج به مقاومت کششی بالا در دو جهت و یا چند جهت دارند، از این محصول استفاده می شود. از خصوصیات این محصول مقاومت مکانیکی بالا، ثبات ابعاد، الگوی بافت یکنواخت و قدرت نفوذ بالای رزین می باشد.

10.    مش:

این محصول به واسطه استفاده از نخ الیاف شیشه (یارن) و توسط تجهیزات مخصوص به صورت توری با فاصله های تار و پود قابل تنظیم است. بدین معنی که این محصول می تواند با بازه گسترده ای از فضای خالی در حد فواصل اجزای تشکیل دهنده تولید شود. این محصول جهت ارتقا مقاومت مکانیکی مساوی در دو جهت در قطعات کامپوزیت، تقویت سطوح مصالح ساختمانی، ایجاد مقاومت مکانیکی در لوله های GRP و موارد مشابه استفاده می گردد.

11.    الیاف شیشه خرد شده:

شیشه خرد شده برای BMC دارای سایزینگ با پایه سیلانی می باشد که با بسیاری از رزین های مورد استفاده در صنایع کامپوزیت سازگار است و قابلیت توزیع و پراکندگی بسیار مناسب در زمان تزریق در قالب ها را دارد. سرعت ترشوندگی بالا، قابلیت جاری شدن آسان در سطح قالب و خواص مکانیکی بالا از ویژگی های این محصول است.